Google+ Czy warto pracować u muszkieterów z Intermarché? | startkariery.pl
Autor: Radosław Drożdżewski (Zwiadowca21) (Praca własna) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], Wikimedia Commons
Autor: Radosław Drożdżewski (Zwiadowca21) (Praca własna) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], Wikimedia Commons

Czy warto pracować u muszkieterów z Intermarché?

Intermarché to francuska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Grupa Muszkieterów. Sklepy spod znaku muszkietu można znaleźć w kilku krajach Europy – Portugalii, Belgii, Rumunii czy Serbii. W samej ojczyźnie  Intermarché ma 1800 placówek, w Polsce jest ich nieco ponad 200. Czy warto pracowac w  Intermarché? Opinie o pracy w  Intermarché. Zarobki w  Intermarché.

Z kart historii  Intermarché

Poprzedniczką Intermarché  była założona w 1969 r. przez Jean-Pierre’a firma Le Rocha  EX Offices de distribution. Obecną nazwę zyskała cztery lata później. Do Polski Muszkieterzy przybyli w 1996 r. wraz z centrum logistycznym i zakupowym. Pierwszy sklep Intermarché w kraju nad Wisłą został otwarty w 1997 r.

Zarobki w Intermarché

Zarobki w Intermarché powalające nie są, ale podobnie jak wymagania dla pzreciętnego pracownika sklepu. Nie musisz wiele umieć, ale też duzo nie zarobisz. Pensje na umowie o pracę oscylują w granicach minimalnej krajowej z możliwymi premiami uznaniowymi. Kierownik sklepu zarabia nieco więcej, w granicach półtora raza.

Opinie o pracy w Intermarché

Dżoana pisze: “Pracuje w Bytomiu i nie narzekam, mamy super szefa, jak trzeba to sam bierze się do pracy i pomaga. Jeśli ktoś ma dwie lewe rączki to nigdzie nie znajdzie pracy i zawsze będzie narzekał”.

Inne zdanie ma “pracownik”:

“Najniższa krajowa, remanenty nocne z pól darmo, zero premii, jeden robi za trzech ogólna kicha pozdro dla cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ych kolegów i koleżanek z wszystkich działów damy radę :)”

“Anonim” dodaje:

“Jak ktoś jest pracowity to na pewno zostanie doceniony, za wykładanie towaru i picie kawki odpowiednia pensja,1200-1400 zł. Najwięcej zarabia kierownik sklepu,i kierownicy działów, czy główny kasjer. Na kasie odpowiadasz za kasetkę i luzik, najgorzej na stoisku z wędlinami, szczególnie jak ludzie zlatują się po mięso w promocji. Praca informatyka w sklepie, koszmar, mała kasa roboty najwięcej. Atmosfera w pracy zależy od kierownictwa i aderona, jak tępią ludzi to wiadomo jest do kitu, ale są takie sklepy, że wszystko jest zgrane”.

Czy warto pracować u muszkieterów z Intermarché?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
14 komentarzy.

Odpowiedz

*

*

 • karinka z radomia
  1 sierpnia 2016 at 12:37 pm - Reply

  Polecam prace w intermarszu. Najlepsza robota jaka miałam w zyciu. Pozdrawiam panią grazynke kierowniczke i pania jole z mięsnego. Tylko nie pozdrawiam Krysi bo kroi kiełbasę na serowej.

 • drejk
  26 października 2016 at 3:30 pm - Reply

  czy praca tam otwiera oczy na możliwość poznania zasad prowadzenia własnego sklepu?

 • Janusz
  26 października 2016 at 4:33 pm - Reply

  A jak wygląda sprawa z prowadzeniem takiego sklepu? Jest na warunkach franczyzy?

  • Intermarche.Kuba
   24 listopada 2016 at 4:52 pm - Reply

   Witam,

   tak, prowadzenie sklepu z Grupy Muszkieterów jest na zasadach franczyzy

   jeśli mogę pomóc w udzieleniu jakiś wyjaśnień, to zapraszam do rozmowy

   Kuba,
   Doradca online Intermarche
   http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes

 • korfanty
  30 października 2016 at 2:07 pm - Reply

  tak, jest to franczyza. Obecnie się zastanawiam razem z żoną czy w takie coś nie wejść. Ktoś ma doświadczenie?

 • drejk
  6 listopada 2016 at 11:15 am - Reply

  jak się doczytałem to tak, jest to franczyza, ale podejrzewam, że nie wszystkie ich sklepy. Myślę, że nie można awansować z kierownika na właściciela :)

  • Janusz
   6 listopada 2016 at 2:31 pm - Reply

   Z tego co się orientuję to żeby być właścicielem to trzeba włożyć jakiś kapitał i przejść szkolenia, więc ścieżka awansu to na bank odpada :P

   • korfanty
    10 listopada 2016 at 3:49 pm - Reply

    nie jakiś a z tego co wiem to coś koło 400 tys więc nie ma mowy o awansie w tym przypadku

   • drejk
    17 listopada 2016 at 7:14 pm - Reply

    nie tyle co odpada co jest ograniczona do najwyższego szczebla- kierownika. na gowork intermarche jako pracodawca ma dobre opinie.

    • Janusz
     22 listopada 2016 at 3:41 pm - Reply

     Jasne, do kierownika można awansować, ale żeby przejąć kontrolę nad sklepem to już inaczej się sprawa ma. Warto teraz inwestować w jaki sklep wielkopowierzchniowy, skoro nie wiadomo jak się nasze państwo nastawi do zagranicznych firm koniec końców?

     • korfanty
      24 listopada 2016 at 2:50 am -

      Janusz raczej nikt Ci nie odpowie jednoznacznie na to pytanie. Przecież nie wiemy jak się przepisy pozmieniają. Ja mimo wszystko bym zaryzykował gdybym dysponował odpowiednimi środkami ale tylko pod szyldem jakiejś dużej i rozpoznawalnej już firmy z wyrobioną renomą.

   • Intermarche.Kuba
    24 listopada 2016 at 4:53 pm - Reply

    Witam,

    tak, dokładnie,

    trzeba partycypować w inwestycji, ale wcześniej przejść rekrutację, cykl szkoleń, praktyki i egzamin,

    Kuba,
    Doradca online Intermarche
    http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes

 • Błażej
  7 listopada 2016 at 8:33 am - Reply

  tutaj artykuł dotyczy akurat Intermarche, praca jak praca, ale zawsze najbardziej doceniam to jak dobierają pracowników w Brico. Nie ma ciągłej rotacji i przedstawiciele działów znają się na tym, czym się zajmują, zawsze pomogą. Chyba jest w tym coś, że wchodząc tam widzisz zawsze znajome twarze, nikt nie ucieka po kilku miesiącach, czyli praca dobra

 • Intermarche.Kuba
  24 listopada 2016 at 4:50 pm - Reply

  Witajcie!

  W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy i współpracy z Intermarche.

  Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

  Kuba,
  Doradca online Intermarche
  http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes

 • banner