Google+ Czy warto pracować w Leroy Merlin? | startkariery.pl
leroy merlin praca

Czy warto pracować w Leroy Merlin?

Leroy Merlin to popularna francuska sieć sklepów budowlano-dekoratorskich „zrób to sam”. Firma w 370 placówkach w 12 krajach zatrudnia ponad 68 tysięcy pracowników. Rocznie notuje ponad 240 milionów kontaktów z klientami. W Polsce działa 46 sklepów wielkopowierzchniowych spod znaku zielonego trójkąta. Czy warto pracować w Leroy Merlin? Warunki pracy w  Leroy Merlin. Zarobki w  Leroy Merlin.Trochę historii  Leroy Merlin

Historia Leroy Merlin sięga roku 1923, wtedy Adolf Leroy w miasteczku Noeux les Mines otworzył sklep z amerykańskim demobilem Socks Americains. Rok później właściciel żeni się z Różą Merlin, w 1960 roku z połączenia dwóch nazwisk powstaje marka  Leroy Merlin. W 1983 r.  zyskuje charakterystyczne zielone trójkątne logo. W 1996 r. sklepy spod tego znaku trafiły do Polski.

Zarobki w  Leroy Merlin

Kasjerzy w  Leroy Merlin zarabiają około 1,5 tysiąca  zł na rękę, kierownik nieco ponad 3 tysiące. W magazynie można liczyć na nieco ponad 10 zł za godzinę.

Opinie o pracy w Leroy Merlin

„Drab na jednym z  forów pisze:
„Na starcie 2000 brutto , po dwóch latach super podwyżka 100 zł brutto
Jedyne co jest fajne , a nie ma tego w innych firmach to akcje – około 2000 zł rocznie.
Premia jest co kwartał jeśli jest progresja sprzedaży w porównaniu z poprzednim rokiem.
W moim sklepie jest to od 400 zł do max. 1100 zł , ale częściej ta pierwsza kwota”.

„Obiektywny” dodaje:

2,5 roku – zaczynałem od 1900 zł brutto- potem 2000 zł brutto i 2300 zł brutto ale chyba dlatego że mieliśmy w porządku kierownika. Praca cięzka,wymagająca, trzeba wyróżniać się przeogromną wytrzymałością psychiczną…. Dużo bezsensownej pracy, ciągłe przebudowy, zadania zamiast obsługi.

Czy warto pracować w Leroy Merlin?
12 votes, 1.17 avg. rating (26% score)
Brak komentarzy

Odpowiedz

*

*

banner