Google+ O nas | startkariery.pl

O nas

StartKarieryLogo3StartKariery.pl to serwis internetowy poruszający tematy związane z planowaniem kariery zawodowej, rozwojem osobistym, finansami osobistymi oraz przedsiębiorczością. Skierowany jest do osób młodych, stających na starcie swojej zawodowej kariery, szukających odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Portal powstał w 2014 roku, a jego misją jest dostarczanie kompetentnych i aktualnych informacji z rynku pracy oraz sfery edukacji. Prowadzony jest przez doradców zawodowych, współpracuje ze specjalistami z obszaru rozwoju osobistego, edukacji, finansów oraz przedsiębiorczości. Celem serwisu jest stworzenie rozpoznawalnego miejsca w polskim internecie, platformy wymiany informacji oraz porad między osobami na różnych szczeblach kariery zawodowej. Każde doświadczenie życiowe jest cenne, dlatego też serwis jest otwarty na współpracę z różnymi środowiskami zawodowymi i biznesowymi.

W dziale PRACA  poruszamy zagadnienia związane z pracą,poszukiwaniem zatrudnienia,  kodeksem pracy, procesem rekrutacji, rozmową kwalifikacyjną, jak również tworzymy bazę zawodów i specjalizacji. Podpowiadamy, jaki zawód wybrać, by spełnić się życiowo. Opisujemy również warunki pracy w firmach.

W dziale ROZWÓJ   poruszane są zagadnienia związane z planowaniem kariery zawodowej, jak również samorealizacją człowieka.

W dziale STUDIA zamieszczamy artykuły i porady dotyczące wyboru odpowiedniej szkoły oraz podpowiadamy, jaki wybrać kierunek studiów, by znaleźć po nim pracę.

Dział BIZNES skierowany jest do osób zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej oraz startupowców. Szukający pomysłu na biznes powinni odwiedzić bazę pomysłów na biznes. W dziale zamieszczamy praktyczne porady dla przyszłych i teraźniejszych przedsiębiorców.

FINANSE to dział dla osób myślących o oszczędzaniu oraz poruszjacy tematy związane z finansami osobistymi i firmowymi.

WYWIADY i LIFESTYLE poruszają tematy związane z karierą, lecz również inne zagadnienia, które naszym zdaniem zasługują na promocję.

Zapraszamy częstego odwiedzania naszego portalu!

banner