Google+ Sprzedaj nam długopis i wygraj książkę! | startkariery.pl
długopis na konkurs

Sprzedaj nam długopis i wygraj książkę!

Uwaga! Ogłaszamy konkurs dla czytelników naszego portalu. Do wygrania aż pięć książek ufundowanych przez empik.com : „Praktyczne MBA. Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół, zdynamizować wzrost i wygrać” Jacka i Suzy Welchów.

Wśród pytań i zadań pojawiających się na rozmowach o pracę są takie, które na przestrzeni lat stały się legendami i nieustannie krążą w swoich branżach. Jakim zwierzęciem chciałbyś być i dlaczego? Jaka postacią z historii chciałbyś zostać? A nawet jak rozwiązałbyś problem głodu na świecie? Kreatywność rekruterów nie zna granic, ku niedoli biednych zestresowanych kandydatów.

My proponujemy Wam podejście do tematu na luzie i z przymrużeniem oka. Mamy dla Was aż pięć książek „Praktyczne MBA. Jak mądrze zaplanować karierę, stworzyć wspaniały zespół, zdynamizować wzrost i wygrać” i wręczymy je osobą, które w najciekawszy sposób „sprzedają nam” długopis widoczny na zdjęciu. Tak, ten najzwyklejszy długopis. Z takim zadaniem muszą często zmagać się kandydaci na stanowiska w branży handlowej.

Odpowiedzi na pytanie: „W jaki sposób sprzedałabyś/łbyś mi ten długopis?” wysyłajcie na maila jakub@startkariery.pl. Najciekawsze z nich nagrodzimy najnowszą książką Jacka i Suzy Welchów, autorów takich międzynarodowych biznesowych bestsellerów jak: „Winning znaczy zwyciężać” i „Winning – odpowiedzi”

Więcej o nagrodzie tutaj:
praktyczne-mba-jak-madrze-zaplanowac-kariere-stworzyc-wspanialy-zespol-zdynamizowac-wzrost-i-wygrac-b-iext30366322

http://www.empik.com/jak-zaplanowac-kariere-praktyczny-przewodnik-po-biznesie-aktualnosci-empikultura,96349,a

Nagrody pochodzą ze strony www.empik.com

Regulamin konkursu

 

Sprzedaj nam długopis i wygraj książkę!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Brak komentarzy

Odpowiedz

*

*

banner