Start kariery » Pozostałe » EASY BOX, czyli Twoje Nowe Renault w atrakcyjnym kredycie
Pozostałe

EASY BOX, czyli Twoje Nowe Renault w atrakcyjnym kredycie

Na rynku spotkać można wiele rozwiązań kredytowych, jednakże z pewnością nie każde z nich spełni nasze oczekiwania. Kluczem jest dokładne przeanalizowanie dostępnych ofert pod kątem wymagań. W ten sposób znajdziemy kredyt, który w najwyższym stopniu zaspokoi nasze potrzeby.

Szukasz kredytu na samochód? Podejdź do tego indywidualnie!

Wybierając kredyt, warto podejść do sprawy odpowiedzialnie, zastanawiając się nad tym, co jest dla nas najważniejsze. Takie nastawienie pozwoli nam na wybór odpowiedniego samochodu, a następnie dostosowanie warunków umowy do indywidualnych upodobań. Jeśli mamy na oku konkretną markę, to już osiągnęliśmy połowę sukcesu, gdyż to zazwyczaj autoryzowani dealerzy posiadają najatrakcyjniejsze oferty dla swoich klientów!

Kredyt EASY BOX – na czym polega?

Kredyt EASY BOX (https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredytEasyBOX%20) w aktualnej formie dotyczy dwóch modeli osobowych Renault z rocznika produkcji 2020. Pierwszym z nich jest uwodzicielskie, miejskie Clio w odświeżonej wersji, natomiast drugi model stanowi Nowy Captur, czyli niezwykle atrakcyjny, kompaktowy SUV.

Czym charakteryzuje się oferta EASY BOX od RCI Renault? W zależności od modelu auta klient może liczyć na atrakcyjną ratę miesięczną – w przypadku Clio zaczyna się ona od 549 zł/mies. (przy RRSO 5,09%), a dla Captura jej minimalna wartość wynosi 599 zł/mies. (przy RRSO 5,12%). Dodatkowo obydwa warianty obejmują przedłużoną gwarancję i przeglądy samochodowe. Co jeszcze trzeba wiedzieć o kredycie EASY BOX?

  • jego nominalne oprocentowanie wynosi 3,99%,
  • wpłata własna nie jest obligatoryjna,
  • istnieje możliwość ustalenia okresu kredytowania od 25 do 61 miesięcy,
  • wraz z końcem umowy klient ma możliwość odkupu pojazdu, zachowania go lub rozbicia ostatniej raty na kolejne miesiące.

Jeśli szukasz atrakcyjnych warunków kredytowych na ciekawe modele aut osobowych Renault z ubiegłego rocznika, koniecznie sprawdź ofertę EASY BOX . Pośpiesz się, bo promocja ta nie będzie trwała wiecznie!

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz