Start kariery » Pozostałe » Marka własna chemii motoryzacyjnej – postaw na aerozole BOV
Pozostałe

Marka własna chemii motoryzacyjnej – postaw na aerozole BOV

Korzystasz z rosnącej popularności produktów marki własnej w branży chemii motoryzacyjnej i wprowadzasz na rynek środki chemiczne do samochodów private label? Zyskaj przewagę nad konkurencją, wykorzystując innowacyjne aerozole Bag-On-Valve, które niosą korzyści zarówno dla producenta, jak również dla konsumentów.

Aerozol – uniwersalne opakowanie z dozownikiem dla chemii motoryzacyjnej

Aerozole doskonale zdają egzamin jako opakowanie i dozownik wszelkich bardzo szerokiej grupy produktów z dziedziny chemii motoryzacyjnej. Aerozole umożliwiają dozowanie odpowiedniej ilości medium, a także dokładne pokrywanie środkiem całej powierzchni. Nie są jednak wariantem doskonałym, o czym świadczy rosnąca popularność aerozoli Bag-On-Valve (BOV) – znacznie wydajniejszego, wygodniejszego i bezpieczniejszego rodzaju aerozoli.

Na czym polega technologia aerozoli Bag-On-Valve?

Aerozole BOV wyróżniają się tym, że wewnątrz puszki znajduje się worek, do którego aplikowane jest gotowe medium. Gazem pędnym jest natomiast sprężone powietrze, wypełniające przestrzeń pomiędzy workiem a wewnętrzną ścianą puszki. Marka własna z Ondo – firmą, której specjalnością jest napełnianie aerozoli środkami chemii motoryzacyjnej i technicznej – to możliwość wykorzystania tej niosącej liczne korzyści technologii aerozoli w produktach private label.

Zalety aerozoli BOV

Marka własna produktów chemii motoryzacyjnej daje duże możliwości zyskania przewagi nad konkurencją. Warto pomyśleć o tym, wykorzystać nie tylko zalety tego modelu sprzedaży, ale również dołożyć starań do tego, by zagwarantować konsumentom jak najlepsze rozwiązania. A właśnie takim rozwiązaniem są aerozole BOV, które niosą korzyści zarówno dla producenta, jak i konsumenta.

Czystość medium

Środek chemiczny znajdujący się w worku wewnątrz puszki nie jest zmieszany z gazem pędnym, który znajduje się pomiędzy workiem a wewnętrzną ścianą puszki. Oznacza to, że medium zachowuje swoje pierwotne właściwości, które nie są w żaden sposób zmienione przez kontakt z gazem pędnym. Ma to ogromne znaczenie w czasie produkcji, bowiem pozwala wytwarzać środki chemii motoryzacyjnej według ustalonej receptury bez uwzględnienia oddziaływania gazu pędnego.

Wydajność i wygoda rozpylania

Metoda zastosowania sprężonego powietrza, znajdującego się pomiędzy w przestrzeni pomiędzy workiem a puszką, pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia dozowania środka, również kiedy jego zawartość zbliża się do wyczerpania. Dzięki temu wykorzystuje się niemal 100% zawartości medium. Technologia ta umożliwia również dozowanie pod dowolnym kątem, co może znacząco poprawić wygodę spryskiwania trudno dostępnych powierzchni.

Bezpieczeństwo

Jest to korzyść zarówno dla producentów, jak i użytkowników aerozoli BOV. Gazem pędnym jest wyłącznie sprężone powietrze, dzięki czemu nie stosuje się gazów palnych, wykorzystywanych w tradycyjnych aerozolach. Sprawia to, że napełnianie aerozoli BOV jest bezpiecznym etapem produkcji, a ich użytkowanie nie niesie ryzyka wybuchu, nawet w sprzyjających ku temu warunkach.

Przyjazność środowisku

Jako że gazem pędnym w aerozolach typu BOV jest neutralne dla atmosfery sprężone powietrze, nie stosuje się w nich chemicznych gazów, wykorzystywanych w tradycyjnych aerozolach.

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz