Start kariery » Biznes » Kontenery handlowe dla Twojego biznesu
Biznes

Kontenery handlowe dla Twojego biznesu

W sytuacji, gdy tworzenie nowego biznesu lub rozwój już istniejącego obarczone są licznymi ryzykami, rośnie popularność niedrogich i skutecznych rozwiązań, które pozwalają szybko odzyskać zainwestowane pieniądze i zacząć zarabiać. Jeśli chodzi o lokale sprzedażowe i usługowe, powyższe kryteria w pełni spełniają kontenery handlowe.

W jakich sytuacjach warto zdecydować na instalację lokali modułowych?

Firma Modulex oferuje schludne projekty kontenerów o nowoczesnym wyglądzie i wysokiej funkcjonalności, które pozwalają przyciągnąć większą liczbę klientów, a jednocześnie są wygodne dla osób w nich pracujących.

Jeśli dopiero otwierasz własny biznes, niedrogie modułowe rozwiązania pozwolą na szybki i efektywny start. Ponadto mające przystępną cenę kontenery handlowe Modulex warto zainstalować:

  • W miejscach, gdzie klienci bywają tylko okresowo, na przykład latem w strefie plażowej lub wypoczynkowej;
  • W sytuacji, gdy lokalizacja pawilonu stale się zmienia: konstrukcje modułowe można łatwo przenieść na nowe miejsce nie naruszając ich wewnętrznego i zewnętrznego wykończenia;
  • Na terenach, pozwalających na rozszerzenie powierzchni lokalu. Dodając nowe moduły o rozmiarze 6,2 х 2,48 m można zmieniać konfigurację pomieszczenia handlowego, dodawać nowe powierzchnie sprzedażowe, magazyny lub pomieszczenia biurowe.

Jakie korzyści uzyskują klienci zamawiający kontenery handlowe Modulex?

Przystępne ceny kontenerów handlowych zawierające już opracowanie projektu zgodnie z życzeniami zleceniodawcy, produkcję i instalację przez fachowych pracowników, a takżę podstawowe wyposażenie lokali to nie jedyne zalety współpracy z firmą Modulex. Jest to także opłacalna inwestycja ze względu na:

  • Możliwość uzyskania pierwszych zysków w ciągu nawet 8 tygodni od momentu złożenia zamówienia: produkcja kontenerów wynosi tylko 30 dni, a ich instalacja odbywa się maksymalnie w 2 tygodnie;
  • Dostawę z miejsca produkcji na Ukrainie bez potrzeby uzyskiwania specjalnych zezwoleń;
  • Koszt gotowego pawilonu jest o 30-40% niższy, niż w przypadku budowy stacjonarnego lokalu z betonu lub cegły;
  • Udzielanie 20-letniej gwarancji na szkielet konstrukcji i możliwość zamówienia obsługi technicznej pawilonu.

Koszty eksploatacji konstrukcji modułowych są minimalne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów izolacyjnych pomieszczenie handlowe jest komfortowe zarówno dla obsługi, jak i dla gości. Zimą szybko się nagrzewa i jest w nim ciepło, natomiast latem izolowane ściany i system ogrzewania pozwalają utrzymywać odpowiednią temperaturę.

Jeśli marzy Ci się wyjątkowa powierzchnia handlowa, której plan, wykończenie i wyposażenia w całości będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, współpraca z firmą Modulex również będzie dobrą decyzją. Firma realizuje projekty zgodne z indywidualnymi życzeniami klientów, opracowując wstępnie makietę 3D pozwalającą dokładnie przedstawić zarówno funkcjonalność lokalu, jak i jego wygląd wewnątrz i na zewnątrz. W ten sposób uzyskasz niepowtarzalny sklep, kawiarnię, bar mleczny lub pawilon street food.

Indywidualne podejście do każdego klienta, lojalna polityka cenowa, wykorzystywanie w produkcji certyfikowanych materiałów, szybka dostawa gotowych rozwiązań na terenie całej Polski oraz działalność w branży konstrukcji modułowych od 2006 roku – wszystko to czyni Modulex zaufanym partnerem wielu polskich firm hurtowych i detalicznych. Zadbaj o rozwój własnego biznesu – zamów niezawodny kontener handlowy i ciesz się wygodą jego użytkowania!

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz