Start kariery » Finanse i przedsiębiorczość » Jak zarabiać ze smartfonem? Trzy aplikacje, które Ci w tym pomogą
Finanse i przedsiębiorczość

Jak zarabiać ze smartfonem? Trzy aplikacje, które Ci w tym pomogą

Banałem jest napisać, że smartfony towarzyszą nam w praktycznie każdej sytuacji w życiu. Najwięksi fanatycy nie opuszczają swojego mobilnego urządzenia ani na krok, a przy tym tracą spore pieniądze na rozmowy, pakiety internetowe czy gry. Okazuje się jednak, że smartfony nie muszą być tylko pochłaniającymi pieniądze zabawkami – można dzięki nim także zarobić. Jak? Przedstawiamy trzy aplikacje, które pozwolą Ci podreperować nieco nadszarpnięty budżet.


quickcash1. Quick Cash

To aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, która pozwala zbierać punkty i wymieniać je na realne pieniądze w systemie PayPal. Najłatwiejszym sposobem na zarabianie jest rekomendowanie i instalowanie darmowych aplikacji oraz zapraszanie znajomych do ich użycia. Nie przynosi to jednak wielkich sum punktów. Działania tego typu mogą nam przynieść od kilkudziesięciu do kilkuset oczek. Bardziej dochodowym zajęciem jest wypełnianie ankiet. Najwięcej można zyskać natomiast na zakładaniu kont w serwisach hazardowych czy kupnie oprogramowania, które warte są nawet 20 tys wirtualnej waluty. Pieniądze można wypłacić na PayPal już od dolara, jednak by go zdobyć trzeba uzbierać tysiąc punktów. Na ankietach i oglądaniu reklam można też zarabiać dzięki Kastom AD. Warto również zwrócić uwagę na Cash App.


2. Roamler

Został stworzony do szybkiego przeprowadzania ilościowych i jakościowych badań w terenie. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują zadania do wykonania w swojej okolicy. Mogą to być prośby o udanie się do konkretnego sklepu i sprawdzenie ekspozycji produktów promocyjnych, ocenę reklam zewnętrznych, jakości usług, zbadanie trendów miejskich itd. Za każde z zaliczonych wyzwań dostajesz punkty oraz wynagrodzenie. Im więcej doświadczenia tym ciekawsze i lepiej opłacane akcje. Nie zawsze też trzeba uganiać się po mieście, częste są badania opinii o produktach używanych przez Ciebie na co dzień w domu, aplikacjach, stronach internetowych. Dla podtrzymania zaangażowania Roamler oferuje też sporo konkursów. Ile można zarobić? Od kilku do kilkudziesięciu złotych za zadanie.

foap

3. Foap

Jest programem dla amatorów fotografii. Robiąc to co kochasz możesz jeszcze na tym zarabiać. Jak? Sprzedając zdjęcia, które wykonałeś! Wystarczy, że wrzucisz do programu swoje fotki, a one będą na tyle dobre, że ktoś postanowi je kupić (na https://foap.com/). Cena zdjęcia dobrej jakości to zazwyczaj 10$, połowa z tej sumy trafia do autora. Co ważne, każde zdjęcie może być sprzedane nieskończoną ilość razy. Teoretycznie można więc cały czas zbijać kokosy na jednej udanej fotce.

komentarzy 7

Kliknij, by dodać komentarz

 • Masz androida oraz chciałbyś zarobić? Masz już inne aplikacje do zarabiania i szukasz dodatkowych alternatyw na zwiększenie swych zarobków? Aplikacja CashPirate powinna być do tego idealna! Swoje pieniądze możesz zyskiwać za pomocą pobierania i uruchamiania aplikacji. Dodatkowa znajomość angielskiego jest również przydatna. Wystarczy tylko zwykłe i zweryfikowane (potwierdzone mailem) konto PayPal (Sam mam takowe, nawet bez dodanego konta bankowego lub karty kredytowej.) oraz funkcjonujący telefon z systemem Android. Samą aplikacje bez problemu znajdziecie na Google Play. Wypłaty już od 2.5$ i w ciągu kilku minut. Jeżeli jesteś chętny na pobranie apki, to pozostawiam ci kod (kod: YCOQAM) na 500 coins w ramach 50% bonusu za wykonanie oferty.

 • Whaff jest to aplikacja na smartfony, którą pobieramy z sklepu Play. Po zalogowaniu robimy różne zadania (głównie pobieranie gier z marketu,oglądanie filmów i zdjęć) za które dostajemy pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty możemy za te pieniądze doładować steama, paypala itp.

  INSTRUKACJA :
  1.Pobiermay whaff rewards na telefon .
  2.Logujemy sie przez fb.
  3.W prostokątne okienko po kliknięciu zaloguj przez fb wpisujemy kod : ET51427 dostaniemy na start 0.30 $
  4.Robimy zadania i zbieramy $.
  5.Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty doladowywujemy stama,payapala ipt. (payout)
  6.Powodzenia!Sa wypłacalni na 100% oto dowód wypłaty.

 • Ciekawe aplikacje. Nie słyszałam o nich muszę przetestować. Ja polecam, oprócz BuzzBee również Take Task. Fajna wypłacalna aplikacja do robienia zadań w terenie. Więcej na moim blogu.