Start kariery » O nas

O nas

StartKarieryLogo3StartKariery.pl to serwis internetowy poruszający tematy związane z planowaniem kariery zawodowej, rozwojem osobistym, finansami osobistymi oraz przedsiębiorczością. Skierowany jest do osób młodych, stających na starcie swojej zawodowej kariery, szukających odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Portal powstał w 2014 roku, a jego misją jest dostarczanie kompetentnych i aktualnych informacji z rynku pracy oraz sfery edukacji. Prowadzony jest przez doradców zawodowych, współpracuje ze specjalistami z obszaru rozwoju osobistego, edukacji, finansów oraz przedsiębiorczości. Celem serwisu jest stworzenie rozpoznawalnego miejsca w polskim internecie, platformy wymiany informacji oraz porad między osobami na różnych szczeblach kariery zawodowej. Każde doświadczenie życiowe jest cenne, dlatego też serwis jest otwarty na współpracę z różnymi środowiskami zawodowymi i biznesowymi.

  • W dziale PRACA poruszamy zagadnienia związane z pracą, poszukiwaniem zatrudnienia, kodeksem pracy, procesem rekrutacji, rozmową kwalifikacyjną, jak również tworzymy bazę zawodów i specjalizacji. Podpowiadamy, jaki zawód wybrać, by spełnić się życiowo. Opisujemy również warunki pracy w firmach.
  • W dziale ROZWÓJ poruszane są zagadnienia związane z planowaniem kariery zawodowej, jak również samorealizacją człowieka.
  • W dziale STUDIA zamieszczamy artykuły i porady dotyczące wyboru odpowiedniej szkoły oraz podpowiadamy, jaki wybrać kierunek studiów, by znaleźć po nim pracę.
  • Dział BIZNES skierowany jest do osób zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej oraz startupowców. Szukający pomysłu na biznes powinni odwiedzić bazę pomysłów na biznes. W dziale zamieszczamy praktyczne porady dla przyszłych i teraźniejszych przedsiębiorców.
  • FINANSE to dział dla osób myślących o oszczędzaniu oraz poruszjacy tematy związane z finansami osobistymi i firmowymi.
  • WYWIADY i LIFESTYLE poruszają tematy związane z karierą, lecz również inne zagadnienia, które naszym zdaniem zasługują na promocję.

Zapraszamy częstego odwiedzania naszego portalu!

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz