Start kariery » Biznes » Nowe, intuicyjne rozwiązanie dla hotelarzy – poznaj KW Hotel!
Biznes

Nowe, intuicyjne rozwiązanie dla hotelarzy – poznaj KW Hotel!

Prowadząc hotel bądź pensjonat często mierzysz się z licznymi wyzwaniami. Jednym z nich z pewnością jest system rezerwacji. Jedni robią to w Excelu, inni w zeszycie. By jednak ułatwić wszystkich ten proces, firma Dobre Systemy stworzyła darmowe oprogramowanie KW Hotel, które pozwala na usystematyzowanie tego działania. Czym jest to rozwiązanie, jak działa oraz jak może wesprzeć Ciebie w prowadzeniu Twojego biznesu, dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do lektury.

Co to jest KW Hotel?

KW Hotel to narzędzie oferowane małym obiektom noclegowym, które pozwoli usprawnić proces rezerwacji. Program ten pozwala na zaoszczędzenie czasu i usystematyzowanie wiedzy. Dzięki temu nie tylko będziesz mógł sprawniej zarządzać swoim hotelem, ale także niezależnie od upływu czasu analizować te dane i na ich podstawie tworzyć kolejne, ciekawe oferty w Twoim biznesie.

KW Hotel występuje w kilku wersjach. Wersja Free to program, który pozwala, po uprzedniej rejestracji, bezpłatnie korzystać z programu. Wymogiem jest tu jednak rejestracja programu po upływie 30 dni od chwili jego uruchomienia.

Jak działa to oprogramowanie?

W wersji podstawowej oprogramowania możesz korzystać z trzech funkcjonalności: grafiku rezerwacji z modułem, modułu Klientów a także modułu pokoi. Poniżej wyjaśniamy na czym one polegają.

Grafik rezerwacji z modułem rezerwacji to intuicyjne narzędzie, które pozwala na sprawdzenie jak obłożony jest w danym momencie Twój obiekt. Korzystając z niego Twój przyszły Klient może uzyskać wiedzę o dostępności pokoi i dokonać rezerwacji pojedynczej bądź grupowej.

Moduł Klientów pozwala Tobie – hotelarzowi – na dodawanie, edytowanie i wyszukiwanie Klientów w Twojej bazie. Z kolei moduł pokoi to system przeznaczony do administrowania pokojami. Pozwala na rozliczanie pokoi i zarządzania płatnościami.

W portfolio Dobrych Systemów znajdziesz również program w wersji Standard i Pro o rozszerzonych opcjach. Są to między innymi moduły dotyczące statystyk, moduł fiskalno-księgowy czy plany cenowe.

Specjaliści Dobrych Systemów pozostają do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz