Start kariery » Biznes » Leasing dla firm Poradnik GRENKE
Biznes

Leasing dla firm Poradnik GRENKE


Leasing to bardzo popularny sposób finansowania zakupu różnego rodzaju środków trwałych. Jest to metoda, która pozwala przedsiębiorcom, w tym także osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, na korzystanie z przedmiotów leasingu bez konieczności ponoszenia jednorazowo kosztów jego zakupu. Dzięki leasingowi można elastycznie gospodarować swoim kapitałem, zabezpieczając jednocześnie potrzeby w zakresie nowoczesnych technologii czy wyposażenia. Dlaczego warto skorzystać z leasingu? To proste: pozwala on uzyskać dostęp do nowoczesnego sprzętu lub mebli do biura bez obciążania budżetu jednorazowym, większym wydatkiem. GRENKE Polska ma do zaoferowania swoim klientom atrakcyjne formy leasingu. Omówimy je w dalszej części artykułu. Zachęcamy do lektury!

Dlaczego GRENKE?


Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który dba o płynność finansową lub dostawcą, który szuka wygodnych rozwiązań finansowych, GRENKE to doskonały wybór. Firma oferuje finansowanie zakupów już od 1500 zł netto. Z GRENKE sfinansujesz różne przedmioty potrzebne dla firmy – od sprzętu biurowego, komputerów, laptopów,  po systemy POS dla handlu czy meble do biura. Co więcej, GRENKE zapewnia stałą opiekę doradców, którzy udzielają szybkiego i profesjonalnego wsparcia dla firm w finansowaniu potrzebnych sprzętów.

Leasing Tradycyjny

Dla tych, którzy szukają sprawdzonych i dobrze znanych metod w zakresie finansowania inwestycji polecany jest Leasing Tradycyjny GRENKE. To rozwiązanie umożliwia wybór pomiędzy umową z opcją wykupu i umową z obowiązkiem wykupu. Niezależnie od rodzaju przedmiotu leasingu  klienci korzystają z wielu udogodnień, takich jak stałe, korzystne raty przez cały czas trwania umowy oraz finansowanie 100% wartości inwestycji.

Leasing oprogramowania

Bardzo innowacyjnym, a zarazem korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw jest leasing oprogramowania. GRENKE oferuje leasing operacyjny na software w licencji terminowej lub wieczystej. Raty leasingu i wszystkie opłaty związane z umową mogą być kosztem dla firmy. Przez cały okres trwania umowy leasingu leasingobiorca jest pełnoprawnym użytkownikiem oprogramowania, a po uregulowaniu wszystkich zobowiązań wynikających z umowy, przeniesiona zostanie na niego pełna wiązka uprawnień przewidzianych umową licencyjną.

W GRENKE można leasingować potrzebne oprogramowanie przez okres od 18 do 60 miesięcy. Nie ma znaczenia, czy będzie to software typu, CRM, ERP, e-commerce, marketing automation czy do zarządzania magazynem. Warto podkreślić, że finansowanie w formie leasingu może dotyczyć jedynie oprogramowania, albo większej inwestycji w postaci zarówno systemu informatycznego, jak i sprzętu IT. Częstą praktyką jest nabycie w formie leasingu wraz z oprogramowaniem również dedykowanych stacji roboczych, laptopów lub serwerów, które wpierają proces cyfryzacji w firmach.

Fast, forward, finance

GRENKE Polska działa niezależnie od producentów czy banków i daje możliwość finansowania praktycznie każdego rodzaju sprzętu nierejestrowanego. Do najbardziej powszechnych i popularnych należą technologie informacyjne, sprzęt biurowy, telekomunikacyjny oraz wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia. Ale to nie wszystko – GRENKE wspiera również ekologiczne rozwiązania, oferując leasing dla firm decydujących się na korzystanie z zielonej energii takich instalacji jak panele fotowoltaiczne czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Podsumowanie

Leasing to doskonała alternatywa dla zakupu sprzętu czy technologii w formie jednorazowego wydatku. Niezależnie od potrzeb i specyfiki działalności, dzięki firmie GRENKE każda firma może znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. 

Skontaktuj się z GRENKE i poproś o ofertę leasingu:

https://www.grenke.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz