Start kariery » Biznes » Outsourcing spawaczy z Azji
Biznes

Outsourcing spawaczy z Azji

Outsourcing usług spawalniczych to rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają elektrownie, stocznie, papiernie oraz inne branże. Ostatnimi czasy doceniany jest outsourcing spawaczy z Azji. Czym jest taka usługa i jakie ma zalety? Poniżej garść informacji na ten temat zachęcamy do lektury

Czym jest outsourcing pracowniczy? 

 Warto zacząć od wyjaśnienia, czym jest outsourcing pracowniczy i jakie ma zalety. Outsourcing usług pracowniczych, inaczej leasing personelu, polega na zleceniu realizacji określonych prac, na przykład spawania konstrukcji stalowych bądź montażu rurociągów, podmiotowi zewnętrznemu. 

Pracownicy zostają oddelegowani do pracy w różnych miejscach, lecz pozostają w stosunku pracy z jednym pracodawcą.  Brygady wykonują swoją pracę w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej. Umowa natomiast zawierana jest między podmiotami gospodarczymi.

Outsourcing usług spawalniczych ‒ zalety 

Outsourcing usług spawalniczych to rozwiązanie, które ma wiele zalet. Jakich? Przede wszystkim w takim przypadku firma może korzystać z zasobów, którymi nie dysponuje. Co więcej, znikają tutaj zmartwienia dotyczące formalności, kwater dla pracowników, ubrań czy dojazdów.  Brygady podstawiane są na miejsce, a inwestor o nic nie musi się martwić. 

Outsourcing spawaczy z Azji 

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest outsourcing spawaczy z Azji. Fachowcy z Bangladeszu, Filipin, Wietnamu, Indii oraz innych części Azji, doskonale radzą sobie z takimi pracami, jak budowa kadłubów statków, prefabrykacja, montaż i spawanie systemów rurociągów przemysłowych, montaż i spawanie konstrukcji stalowych. 

Prace wykonywane są sprawnie, z zachowaniem wszelkich procedur, a efekty działań spełniają wszelkie standardy. 

BJB services – outsorsing usług spawalniczych 

 Firmą, która zajmuje się outsourcingiem spawaczy z Azji jest BJB Services. BJB Services zajmuje się całym procesem rekrutacyjnym, wspiera fachowców w finalizacji wszelkiego typu formalności, na przykład takich, jak wiza czy legalizacja zatrudnienia, jeśli jest taka potrzeba, organizuje treningi doszkalające.

Firma podstawia brygady o różnej wielkości, wszystko uzależnione jest od specyfiki zlecenia. Spawacze z BJB Services na koncie mają liczne prace w elektrowniach, elektrociepłowniach, papierniach, stoczniach, przepompowniach i w wielu innych firmach. 

Podsumowanie 

Outsourcing spawaczy z Azji, na przykład z Wietnamu, Bangladeszu, Indii, Filipin to rozwiązanie mające wiele zalet. Prace wykonane przez taki fachowców spełniają wszelkie standardy jakości, realizacja przebiega sprawnie i bez najmniejszych problemów. 

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz