Start kariery » Biznes » CAMdivision – postprocesory do maszyn CNC ze wsparciem technicznym
Biznes

CAMdivision – postprocesory do maszyn CNC ze wsparciem technicznym

Firma CAMdivision jest największym partnerem handlowym Siemens Digital Industries Software w Polsce. Dostarcza optymalne rozwiązania, które wykorzystują pełen zakres możliwości maszyn i sterowania. W ofercie firmy CAMdivision znajdują się postprocesory dla różnych kinematyk obrabiarek CNC oraz robotów. Wytwarza je w oparciu o indywidualne wymagania klienta.

O firmie CAMdivision

Nieprzerwanie od 7 lat jest platynowym i autoryzowanym partnerem Siemens PLM Software, do którego należy prawie 2/3 licencji NX CAD/CAM & TEAMCENTER. Firma CAMdivision to lider w dziedzinie wdrażania innowacyjnych rozwiązań softwarowych, które sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu. Można je z łatwością dopasowywać do potrzeb wielu przedsiębiorstw. Dodatkowo zajmuje się tworzeniem autorskich aplikacji, które usprawniają prace z pojedynczymi częściami, gotowymi podzespołami oraz dokumentacją płaską.

Firma CAMdivision oferuje kompletne rozwiązania, tj. świadczy profesjonalne usługi i dostarcza wysokiej jakości produkty. Włączona została do prestiżowego programu programu NX EARLY Adopter Program i aktywnie uczestniczy w testach nowych wersji oprogramowania. CAMdivision jest pionierem polskiego tłumaczenia interfejsu NX CAD, NX CAM, NX Mold & Die czy NX Progressive Design. Organizuje także szkolenia online i stacjonarnie dla firm komercyjnych oraz jednostek edukacyjnych na różnych poziomach zaawansowania.

Postprocesory od CAMdivision

Polski dostawca specjalistycznego oprogramowania Siemens NX ściśle współpracuje z producentami i dostawcami obrabiarek CNC. Firma CAMdivision stworzyła specjalny panel wsparcia technicznego, który usprawnia komunikację pomiędzy klientami a zatrudnionymi specjalistami. Oferuje postprocesory NX CAM, które są w pełni zintegrowane z wirtualnymi maszynami. Daje to możliwość uwzględnienia dynamiki ruchów danego urządzenia w jednym zintegrowanym interfejsie.

Często są przygotowywane specjalnie dla określonego zestawu – konkretnej maszyny CNC i systemu CAM oraz kompilowane w modułach Tecnomatix i NX Machine Tool Builder oraz NX PostConfigurator. W ofercie CAMdivision dostępne są przykładowo postprocesory dla sterowań, takich jak: Accutex, Fadal, FANUC, Fidia, HAAS, Heidenhain czy Sinumerik. Obróbka detalu testowego odbywa się na rzeczywistej obrabiarce, co umożliwia sprawdzenie poszczególnych ruchów oraz cykli. Ze szczegółami oferty CAMdivision warto zapoznać się na stronie https://www.nxcam-postprocessors.com/pl/.

Podsumowanie

Największą popularnością cieszą się postprocesory wykorzystywane w sterowaniach FANUC, Heidenhain, Sinumerik. Odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu maszyn numerycznych. We wdrożeniu postprocesorów do różnego rodzaju obrabiarek wieloosiowych, robotów oraz drukarek specjalizuje się firma CAMdivision. Oferuje też solidne wsparcie techniczne i możliwość aktualizacji systemu do nowszej wersji. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami na stronie CAMdivision.

tagi

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz