Start kariery » Pozostałe » Jak nagrodzić pracowników za dobry rok?
Pozostałe

Jak nagrodzić pracowników za dobry rok?

Nagradzanie pracowników, które wpłynie korzystnie na ich motywację do pracy jest bardzo ważne. Zdecydowana większość pracowników pracuje sumiennie i bardzo często angażuje się w pracę bardziej, niż można by się było spodziewać. Zapewnienie odpowiedniego poziomu płacy jest jednym z największych wyzwań dla pracodawców.

Wprowadzenie w swojej firmie systemu benefitów pozapłacowych i nagród może mieć jednak równie duże znaczenie, jak podstawowa pensja oferowana za wykonywanie obowiązków. Dodatkowe wyróżnienia mogą mieć bardzo różnorodną formę, a na dobre samopoczucie i chęć do pracy dobrze wpływają zarówno pochwały i głośno wyrażane uznanie, jak i dodatki w formie bonów podarunkowych lub kart rabatowych. 

Nie wszystko obraca się wokół pieniędzy 

Nie wszystkie dodatkowe korzyści dla pracowników wiążą się bezpośrednio z dodatkowym wydatkiem. Bardzo cenionym, a nie kosztującym pracodawcy zazwyczaj wiele bonusem, jest możliwość pracy zdalnej i elastyczny czas pracy. Pracownicy bardzo cenią sobie takie podejście, a pewne rozluźnienie w tym zakresie wcale nie musi wpływać niekorzystnie na jakość wykonywania ich obowiązków. Elastyczność w tym obszarze ułatwia pogodzenie życia prywatnego i zawodowego i daje uczucie swobody, dzięki czemu łatwiej uniknąć wypalenia zawodowego. Wśród zupełnie darmowych dla pracodawcy gestów, które świetnie wpływają na atmosferę w biurze są pochwały i wyróżnienia, które są głośno wyrażane oraz zapewnienie pracownikom luzu w pracy, np. w kwestii ubioru i możliwości odpoczynku w ciągu dnia.

xr:d:DAFNs5hbS9c:13,j:36735868560,t:22093011

Jaki podarunek wybrać dla swojej załogi?

Nagrody dla pracowników mogą oczywiście przyjąć formę nagród pieniężnych czy rzeczowych i mieć namacalny charakter. W zależności od swoich możliwości i planów nagrody i wyróżnienia dla załogi mogą mieć charakter okazjonalny lub być wręczane regularnie i być powiązane na przykład z wykonywaniem założonych planów. Dodatkowe benefity pracownicze bardzo dobrze wpływają na system motywacyjny i odnoszą świetny skutek, gdy zależy nam na kreowaniu w firmie dobrej i przyjaznej atmosfery. Bardzo popularne są premie pieniężne, droższe gadżety firmowe, dodatkowy dzień urlopu oraz podarunkowe zestawy świąteczne, wypełnione pysznymi produktami. Stawiając na paczki świąteczne przygotowywane przez serwis Paczuchy.pl masz pewność, że wybierasz nagrody dla pracowników na odpowiednio wysokim poziomie i w dobrym guście. 

Nagrody dla pracowników, które wywołują uśmiech na twarzy 

Paczki podarunkowe, które wręczymy pracownikom przy okazji Świąt Bożego Narodzenia to doskonały sposób, by wyrazić swoją wdzięczność za trud wkładany w pracę i zaangażowanie okazywane przez pracowników w ciągu minionego roku. Końcówka roku to czas podsumowań i dobry moment na nagrody dla pracowników, które będa symbolizować podziękowanie za owocną współpracę. Paczuchy.pl przygotowały szeroką ofertę, w której znajdziesz różnorodne propozycje dla małego i dużego biznesu. Efektownie zapakowany kosz, wypełniony powszechnie lubianymi produktami z pewnością sprawi wiele radości i będzie wyróżnieniem dla pracownika w dobrym guście i właściwym dla relacji biznesowych. Paczki prezentowe przyjeżdżają ślicznie zapakowane i gotowe do wręczenia, a dzięki logowaniu mogą być dodatkowo subtelnym gadżetem marketingowym. 

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz