Start kariery » Pozostałe » Wielkanocne paczki dla pracowników – co wybrać?
Pozostałe

Wielkanocne paczki dla pracowników – co wybrać?

Dodatki pozapłacowe to dodatki do pensji, które cieszą się w polskich firmach coraz większą popularnością. Tego typu benefity decydują się wręczać swoim pracownikom firmy różnej wielkości. W bardzo wielu firmach zwyczajem jest wręczanie paczek świątecznych. Pracownicy otrzymują je z okazji nie tylko świąt Bożego Narodzenia, ale także Wielkiej Nocy. W ramach świątecznej, wielkanocnej oferty pracownicy mogą otrzymać bardzo atrakcyjne upominki, które sprawią, że spotkania przy świątecznym stole nabiorą wyjątkowego charakteru. Skład paczek świątecznych może być bardzo różny. Mogą to być między innymi owoce do biura.

Dlaczego paczki świąteczne dla pracowników to dobry pomysł?

Owoce do biura oraz paczki świąteczne dla pracowników przynoszą pracodawcom szereg korzyści. Przede wszystkim są one bardzo dobrym sposobem na motywowanie pracowników do lepszej, wydajniejszej pracy. Pracownicy, którzy otrzymują od swojego pracodawcy paczki świąteczne otrzymują jasny sygnał, że są dla niego ważni. Podobnie jest z owocami do biura. Pokazują one wyraźnie, że pracodawca troszczy się o pracowników nie tylko od święta, ale także na co dzień. Pozapłacowe benefity, a więc zarówno dostarczane do biura owoce, jak i paczki świąteczne przywiązują pracowników do firmy. Pracownicy rzadziej decydują się na zmianę pracy, co oszczędza pracodawcom kosztów związanych z rekrutacją nowego personelu.

Skąd wziąć paczki wielkanocne dla pracowników?

Świąteczne paczki dla pracowników można zamówić w firmach, które zajmują się dostarczaniem owoców do biur oraz przygotowywaniem świątecznych paczek dla pracowników firm. Oferują one wysokiej jakości produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców oraz szybką realizację złożonych zamówień. Dodatkowym plusem są bardzo efektowne, estetycznie wykonane opakowania na prezenty. W ramach świątecznej oferty istnieje możliwość zamówienia bardzo różnych zestawów. Co ważne, decydując się na świąteczne paczki, nie trzeba martwić się ich wysokim kosztem. Stawiając na owoce do biura, można zapewnić pracownikom atrakcyjną i zdrową paczkę świąteczną. Co ważne, nie wiąże się to z dużymi kosztami.

Jaka może być zawartość paczek świątecznych?

Owoce do biura to jedna z bardziej ciekawych paczek świątecznych dla pracowników. Taki zestaw może składać się z krajowych jabłek. Można uzupełnić go także o owoce egzotyczne, na przykład banane czy pomarańcze. Istotne jest to, że zawartość owocowej paczki może zostać zróżnicowana, dzięki temu każdy z pracowników znajdzie w niej owoce, które najbardziej lubi. Zestawy prezentowe dla pracowników zawierają przy tym wyłącznie starannie wyselekcjonowane owoce. Znajdują się w nich dodatkowo słodycze, bakalie, kakao, kawa, herbata oraz wino. Są to prezenty, które sprawią radość nie tylko obdarowanymi pracownikom, ale także ich rodzinom. Zestawy upominkowe mogą zamawiać pracodawcy z całej Polski. Firmy zajmujące się dostarczanie owoców do biura mogą dostarczyć paczki świąteczne do biura lub bezpośrednio do domu każdego z pracowników.

Więcej pomysłów na prezenty na Wielkanoc znajdziesz na https://dailyfruits.pl/prezenty-wielkanoc/

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz