Start kariery » Biznes » Zadbaj o podstawowe wyposażenie swojej firmy, jakim jest konfigurator serwera
Biznes

Zadbaj o podstawowe wyposażenie swojej firmy, jakim jest konfigurator serwera

Serwery wewnętrzne to urządzenia, w które powinna zostać wyposażona każda firma, niezależnie od jej typu oraz rozmiaru. Za sprawą wysokiej jakości sprzętów, jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo naszej działalności, a także w dużym stopniu przyczynić się do poprawy i ulepszenia jej funkcjonowania.

Serwery wewnętrzne to urządzenia, w które powinna zostać wyposażona każda firma, niezależnie od jej typu oraz rozmiaru. Za sprawą wysokiej jakości sprzętów, jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo naszej działalności, a także w dużym stopniu przyczynić się do poprawy i ulepszenia jej funkcjonowania. Z uwagi na to, że dobre zaplecze informatyczne pomoże lepiej zarządzać firmą oraz zadba o lepszą organizację pracy, konfigurator serwera jest urządzeniem, o którym powinien pamiętać każdy przedsiębiorca.

Do czego przyda nam się konfigurator serwera

Serwery to urządzenia, które w firmach pełnią bardzo ważną rolę. Gwarantują bezpieczne przechowywanie oraz udostępnianie plików, umożliwiają łatwy dostęp do najważniejszych informacji wszystkim użytkownikom ich sieci, ale pomagają też w zarządzaniu bazami danych oraz w tworzeniu kopii zapasowych. Ze względu na to, że powierzonych im zostaje wiele wymagających zadań, serwery powinny charakteryzować się sprawną oraz wydajną pracą. Równie ważną rzeczą, o jakiej powinni pamiętać właściciele firm, jest odpowiednie zabezpieczenie przechowywanych danych, które przez liczne ataki hakerskie są wyjątkowo narażone na wyciek lub kradzież. Utrata poufnych informacji może prowadzić nie tylko do opóźnień w pracy, ale również do dużo poważniejszych problemów, jakimi są utraty klientów oraz straty finansowe. W wyborze odpowiedniego dla naszej firmy urządzenia pomoże nam konfigurator serwera, w który warto się zaopatrzyć.  

Dell R240 – wydajne urządzenie dla firm

Na użytek większych oraz średniej wielkości firm świetnie sprawdzi się model Dell R240. Serwer ten dba o poprawę bezpieczeństwa firmowych zasobów, jak również pomaga w polepszeniu wydajności oraz lepszej organizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa. Został wyposażony w procesory Intel Xeon E-2100 oraz superszybką pamięć RAM DDR4. Dzięki zainstalowanym na nim aż 4 dyskom Hot-Plug możliwe jest otrzymanie pojemności aż 56 TB. Serwer charakteryzuje się cichą pracą, co sprawia, że jest świetnie przystosowany zarówno do dużych, jak również mniejszych serwerowni.

Dell R740xd dla różnego rodzaju firm

Serwer Dell R740xd przystosowany został do pracy na dużej ilości danych, dlatego doskonale sprawdzi się w dużych serwerowniach korporacji, wszelkiego typu jednostkach publicznych czy też urzędach miast. Cechuje się dużo większym przyspieszeniem, a także lepszą wydajnością. Umożliwia też zainstalowanie maksymalnie 16 dysków 2,5 calowych lub 8 dysków 3,5 calowych.

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz