Start kariery » Lifestyle » Konto bankowe przez internet od zaraz w atrakcyjnej promocji – to możliwe!
Lifestyle Pozostałe

Konto bankowe przez internet od zaraz w atrakcyjnej promocji – to możliwe!

W wielu bankach bardzo duży nacisk kładzie się na pozyskiwanie nowych klientów. W tym celu często organizowane są promocje bankowe, mające na celu zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z oferty banku. Najczęściej promocja polega na oferowaniu niemałej gotówki tym, którzy w danym banku założą konto. Warto w takich promocjach brać udział i przy okazji testować konta różnych banków.

Pieniądze za założenie konta. Zasady promocji

Za założenie konta można otrzymać nawet kilkaset złotych gratis. Tego typu promocje kierowane są do nowych klientów banku, ewentualnie też do tych, którzy z usług danego banku nie korzystali już od lat. Myli się jednak ten, kto uważa, że kilkaset złotych dostaje się zaraz po założeniu konta. Takie promocje bankowe nie miałyby żadnego sensu. Klienci bowiem zakładaliby konta, likwidowali je bardzo szybko i zyskiwali w ten sposób gotówkę za darmo. Pieniądze po otwarciu rachunku bankowego przekazywane są klientowi zawsze w kilku ratach. Po założeniu konta może oczywiście otrzymać część środków, jednak zazwyczaj jest to niewielka kwota. Dalsza część gotówki przekazywana jest po spełnieniu określonych warunków, takich jak na przykład utrzymanie konta przez określony czas, regularne wpływy na rachunek przez kolejne 2-3 miesiące, kilka płatności kartą w miesiącu czy zainstalowanie i korzystanie z aplikacji banku.

Jeśli bank oferuje na przykład 500 złotych za założenie konta u nich, trzeba się liczyć z tym, że cała suma wypłacona będzie dopiero za 2-3 miesiące i pod warunkiem, że spełni się warunki określone w regulaminie promocji. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż coraz częściej w celu założenia rachunku nie musimy nawet ruszać się z fotela, tylko możemy wybrać konto bankowe przez internet od zaraz – to się naprawdę opłaca!

Warto brać udział w promocjach bankowych

Niewątpliwie pieniądze za założenie konta to gotówka, po którą warto sięgnąć. Zawsze jednak przed otwarciem rachunku należy zapoznać się z regulaminem promocji i z opłatami związanymi z utrzymaniem konta bankowego. Nie można też zapominać, że ewentualna likwidacja rachunku również opiera się na zasadach określonych w umowie. Najczęściej nie da się konta zlikwidować z dnia na dzień. Obowiązuje pewien okres wypowiedzenia.

Polecanie danego banku także może się opłacać

Warto wspomnieć, że banki wypłacają pieniądze nie tylko nowym klientom, którzy założyli u nich konto. Ciekawym pomysłem jest też polecanie usług danego banku. W wielu z nich istnieją systemy poleceń. Każdy, kto pozyska dodatkowego klienta, również może otrzymać gotówkę. Jeśli więc w danym banku skorzystamy z promocji dla nowych klientów i otrzymamy gotówkę, a bank nam się spodoba, polecajmy go innym, zarabiając przy tym na poleceniach.

Atrakcyjne promocje bankowe z wysoką premią znajdziesz tutaj: https://polakoszczedza.pl/promocje-bankowe/

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz