Start kariery » Pozostałe » Terminal płatniczy szansą na zwiększenie liczby klientów
Pozostałe

Terminal płatniczy szansą na zwiększenie liczby klientów

Terminal płatniczy

Rozpoczynasz swoją przygodę z obsługą klienta i sprzedażą usług lub produktów na poważnie? Chcesz zastanowić się nad tym, czy terminal płatniczy to rozwiązanie,które się opłaca? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi informacjami. Mamy nadzieję, że dzięki nim przekonasz się, że korzystanie z terminala płatniczego wcale nie jest takie drogie, ani skomplikowane, a co więcej w znacznym stopniu ułatwia codzienną pracę. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z doradcami. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, co do tego, że bez większego trudu znajdziesz dla siebie najlepszy terminal płatniczy.

Dlaczego warto korzystać z terminala płatniczego?

Czy wiesz, że teraz możesz skorzystać z opcji otrzymania terminala płatniczego za darmo specjalnie dla Twojej firmy? To bardzo proste. Przede wszystkim możesz dzięki temu ograniczyć koszty, jakie musisz ponieść na start. Nie musisz obawiać się, że nie stać Cię na terminal płatniczy. Teraz możesz liczyć między innymi na 0 zł za urządzenia przez rok, 0 zł prowizji od transakcji, a także umowę na 12 miesięcy bez zobowiązań.

 

Obecnie skorzystanie z możliwości posiadania terminali płatniczych niesie za sobą wiele korzyści. Między innymi jest to dopasowana oferta. Czy wiesz, że nawet 20 procent z wszystkich klientów, wybiera sklepy i firmy tylko i wyłącznie dlatego, że posiadają oni terminala płatnicze i mogą pochwalić się wygodą wykonywania transakcji? Dlatego terminal płatniczy to szansa na zdobycie większej liczby klientów.

Czym jest Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa to Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Jest to wspólny projekt sektora usług płatniczych, w którego skład wchodzi między innymi Związek Banków Polskich, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, agenci rozliczeniowi i organizacje płatnicze Mastercard oraz Visa. Za sprawą proponowanych rozwiązań każdy przedsiębiorca możesz skorzystać z bezpłatnej możliwości wprowadzenia płatności bezgotówkowych dla swojego biznesu.

 

Czy wiesz, że za sprawą wsparcia gwarantowanego przez Program Polska Bezgotówkowa, każdy przedsiębiorca może odebrać do 3 terminali POS bez ponoszenia dodatkowych kosztów abonamentu i prowizji, przez okres 12 miesięcy? A po tym czasie zostanie dla niego przygotowana atrakcyjna oferta.

Terminal płatniczy za darmo? To możliwe!

Chcesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa, ale nie wiesz, czy Twoje przedsiębiorstwo może się zakwalifikować? Nic straconego! Przedstawiamy zasady. Przede wszystkim w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie możesz przyjmować płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi. Dodatkową zasadą jest nie posiadanie więcej niż 5 placówek handlowych lub usługowych, które działają pod tym samym znakiem towarowym. W przypadku chęci skorzystania z programu nie możesz być franczyzobiorcą lub być zrzeszony przez grupy zakupowe, które działają pod jednym znakiem towarowym. Dodatkowo nie możesz być jednostką administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego, która uczestniczy w Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych rozwiązań? Nadal potrzebujesz pomocy w zdecydowaniu się na skorzystanie z oferty? Skontaktuj się z ekspertami, aby dowiedzieć się, czy możesz liczyć na skorzystanie z darmowych terminali płatniczych na 12 miesięcy, bez konieczności opłaty abonamentowej lub prowizji z każdej transakcji. Wszelkie wątpliwości i pytania zadaj ekspertom, którzy znają się na temacie terminali płatniczych, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz