Start kariery » Praca » Darmowy kreator (generator) CV po polsku, angielsku i niemiecku
CV Praca Rozwój

Darmowy kreator (generator) CV po polsku, angielsku i niemiecku

Niezwykle ważne znaczenie, w procesie poszukiwania pracy, ma odpowiednio skonstruowane CV (Curriculum Vitae). Wielu z nas ma jednak spory kłopot ze stworzeniem takiego dokumentu, który będzie nie tylko poprawny pod kątem formalnym, ale też pozwoli nam wyróżnić się spośród innych. Sprawa dodatkowo komplikuje się, jeśli takie CV musimy przygotować w języku angielskim. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie kreator CV po angielsku online.

CV po angielsku – o czym warto pamiętać?

CV w języku angielskim powinno nieco inaczej wyglądać niż w języku polskim, o czym absolutnie powinniśmy pamiętać. Nie ma więc sensu dosłowne tłumaczenie naszego CV na angielski. W takiej sytuacji na pewno popełnimy błędy w nazwie zajmowanego przez nas stanowiska i wypełnianych obowiązków.

Co więcej, takie CV po angielsku jest też nieco inaczej skonstruowane od strony formalnej i na przykład nie zawiera zdjęcia. Takie działanie ma ustrzec pracodawcę przed pomówieniami o dyskryminację czy też o zatrudnianie ludzi ze względu na ich wygląd zewnętrzny.

Także formatka z danymi osobowymi oraz klauzula, powinny być dopasowane do uniwersalnych form, jakie stosuje się w zagranicznych formach dokumentów. Dotyczy to również listu motywacyjnego.

Bardzo często polscy kandydaci mają problem z przygotowaniem poprawnego CV po angielsku, przez co łatwo można je odróżnić w procesie rekrutacyjnym. A z pewnością występowanie błędów w takim dokumencie nie sprzyja pozyskaniu nowej, wymarzonej pracy. Jak zatem uniknąć błędów i przygotować poprawne, a także atrakcyjne i konkurencyjne CV po angielsku? Z pomocą przychodzi nam generator CV po angielsku online.

Czym jest kreator CV po angielsku?

Kreator (generator) CV po angielsku do doskonały pomysł na przygotowanie profesjonalnego, a co najważniejsze poprawnego pod kątem formalnym CV po angielsku. Dzięki takiemu kreatorowi przygotujemy bardzo atrakcyjne CV i to bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej, czy też jakichś większych umiejętności komputerowych. Aby wygenerować swoje CV po angielsku online wystarczy tylko zarejestrować się i wprowadzić podstawowe danego do formularza. Najczęściej możemy wybierać pomiędzy kilkoma – kilkunastoma dostępnymi szablonami graficznymi. Jeśli żaden nie spełnia naszych oczekiwać to możemy stworzyć własną kompozycję, na przykład kolorystyczną.

Taki darmowy dokument CV możemy utworzyć online po angielsku w wersji brytyjskiej lub amerykańskiej. Jest to bardzo ważne, którą wersję wybierzemy, bowiem różnią się one między sobą układem dokumentów.

Kreator CV po angielsku i jego zalety

Kreator online CV po angielsku ma sporo zalet:

  1. Taki dokument ma atrakcyjną szatę graficzną. Gdybyśmy chcieli stworzyć podobną wersję sami, musielibyśmy bardzo się napracować w Wordzie lub innym programie biurowym i to przez wiele godzin.
  2. Potrafi on wyeksportować nasz dokument w formacie PDF, a dzięki temu zarówno na naszym komputerze jak i komputerze pracodawcy, będzie wygalał tak samo. Mamy więc pewność, że nie dojdzie do „rozjechania się” teksu czy też „rozsypania się” tabelek.
  3. Ma określoną formę, jest więc prosty do uzupełnienia, dzięki czemu bez problemu poprawnie wprowadzimy swoje dane.
  4. Wykorzystując takie narzędzie możemy być pewni, że efekt końcowy będzie zgodny z przyjętymi standardami, bowiem stworzony był przez specjalistów. Jest to niezwykłe ułatwienie i duża oszczędność czasu, ponieważ nie mamy już potrzeby szukania informacji i sprawdzania czy nasze CV jest poprawne pod kątem formalnym.
  5. Korzystając z darmowego kreatora CV po angielsku nie ponosimy żadnych kosztów.

Więcej o zaletach generatorów CV i ich zastosowaniu poczytasz w Porównaniu kreatorów i generatorów CV.

Bezpłatny kreator CV po angielsku – niezwykle praktyczne rozwiązanie

Dzięki darmowemu kreatorowi CV po angielsku łatwo i szybko możemy aplikować o pracę za granicą, która nas interesuje. Możemy wybierać wśród wielu profesjonalnie zaprojektowanych i co najważniejsze bezpłatnych szablonów. Już kilkoma kliknięciami dostosujemy je do swoich potrzeb. W ten sposób możemy zmienić kolor, czcionkę, układ graficzny – wedle własnego uznania.

Skorzystanie z kreatora CV po angielsku to spora oszczędność czasu. Nie musimy „bawić się” w formatowanie czy edytowanie. Jedyne co musimy zrobić to wprowadzić swoje dane i dostosować wybrany projekt szablonu do naszych potrzeb.

Co więcej, w bazie takiego kreatora jest szeroka gama szablonów, które śmiało mogą posłużyć do ubiegania się o pracę przedstawicielom różnych zawodów. Zadbali o to profesjonalni graficy. I tak, osoby z branży kreatywnej mają do wyboru nieco bardziej artystyczne wersje pod względem wyglądu. Jeśli zaś zależy nam na wersji formalnej, to warto przejrzeć kolekcję szablonów minimalistycznych.

Kreator CV po angielsku to rozwiązanie darmowe, praktyczne, ale w pełni profesjonalne, które zadowoli przedstawiciela każdego zawodu, każdej branży. Jest przy tym narzędziem prostym, które ułatwi nam przygotowanie profesjonalnego CV po angielsku i nie tylko – bez problemu przygotujemy też CV w języku polskim. Jeśli więc poszukujemy odpowiedniej, wymarzonej pracy lub na taką chcemy zamienić obecną, to warto skorzystać z kreatora CV.

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz