Start kariery » Praca » Poszukiwanie pracy » Dni Kariery® pierwszym krokiem w drodze na szczyt.
Poszukiwanie pracy

Dni Kariery® pierwszym krokiem w drodze na szczyt.

Kolejna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® w Warszawie odbędzie się 25 marca 2015 roku w Pałacu Kultury i Nauki. Jak co roku, wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.

Studia to niezwykle ważny etap w planowaniu swojej ścieżki kariery oraz szansa na zdobycie cennego doświadczenia w ramach pracy, praktyk lub staży. Dlatego wybór właściwej oferty, zwłaszcza dla osób wchodzących dopiero na rynek pracy, jest trudnym i ważnym krokiem. Wydarzenia takie jak Dni Kariery® ułatwiają zapoznanie się z bogatą ofertą firm poszukujących aktualnie pracowników, wymaganiami na dane stanowisko, zasadami i przebiegiem procesów rekrutacyjnych.

Wejście na teren targów jest całkowicie bezpłatne. Jedynym wymaganiem jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej www.dnikariery.pl lub bezpośrednio podczas wydarzenia w sali targowej. Aby sprostać rosnącym wymaganiom gości, organizatorzy regularnie uatrakcyjniają aktywności poza wystawiennicze. Dla osób chcących dopracować swoje CV przygotowany został specjalny punkt, w którym będą mogli skorzystać z porad eksperta ds. HR, natomiast w Chill-out zone, czyli w strefie relaksu, odwiedzający będą mogli odpocząć lub wypełnić formularze zgłoszeniowe, przygotowane przez firmy obecne na targach.

Dni Kariery® odbywają się nieprzerwanie od 1992 roku, z roku na rok zwiększając swój zasięg oddziaływania o kolejne miasta i uczelnie. Także dzięki temu w nadchodzącej edycji tysiące odwiedzających będzie miało niepowtarzalną szansę nawiązania bezpośredniego kontaktu, w półformalnej atmosferze z przedstawicielami ponad 250 firm z większości branży (m.in. finansowej, konsultingowej, FMCG, IT). Dodatkową zachętą dla poszukujących interesujących ofert powinien być fakt, iż przełom marca i kwietnia to w przypadku większości firm początek przyjmowania zgłoszeń do programów letnich praktyk i staży.

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

tagi

Dodaj komentarz

Kliknij, by dodać komentarz